מה חדש?

אריאלה שחק, זמרת, יוצרת, מאסטרית לפיתוח קול,
מאמנת אישית לאומנים ומפתחת שיטת "אני הקול יכול"

שיר מקורי ראשון מהלב שלי אליכם!

היום אני אוהבת את ״מי שהפכתי להיות״ לכן החלטתי שזה הרגע הנכון לשתף עם כל העולם את השיר הראשון שלי, לגעת לרגש שיר אישי מהלב שלי אליכם❣️

השיר נשפך מהלב בכמה דקות מלווה בדמעות מרפאות תוך כדי נגינה על פסנתר הכנף בסטודיו שלי שם הבנתי שזה הזמן לחשיפה והשראה מתוך המסע שלי אליכם, כי כשנגמרים התירוצים החלומות מתגשמים.

כנסו עכשיו להאזין לשיר החדש ביוטיוב:

להאזנה עכשיו גם בכל פלטפורמות הסטרימינג: https://orcd.co/whoari

***

אריאלה שחק במופע חדש!
"שירים לאנשים שאוהבים"

מופע אינטימי מרגש וייחודי

אריאלה באה אליכם לשמח ולרגש בביצועים חדשים לשירים אהובים ועם שירים מקוריים של המלחין אמיר פרנקל המלווה את הערב בקלידים ופסנתר, מצטרף להרכב יורם כהן – ניהול מוזיקלי מפוחית וסקסופון.

המופע החדש כולל שירים אהובים כמו חיה לי מיום ליום, לתת ולקחת, שמש, מכתב לאחי, רק החיים, שרק תחייך, מילה טובה, זה הזמן שלך ועוד הרבה הפתעות מרגשות.

כל הטוב הזה יכול להיות אצלכם בכל חגיגה. המופע מתאים לחברות, עיריות, ארגונים, קיבוצים, מושבים, טקסים, פסטיבלים, הרמות כוסית, יום האישה, יום העצמאות או אפילו יום הולדת אצלכם בסלון או בחצר.

להזמנת המופע: 052-2756719 

המופע החדש יצא לדרך והקהל משתף:

״את זמרת על״, "את מעיין שופע עם אנרגיות מטורפות", "זמרת עם כריזמה", "חיית במה והמקום הכי טבעי שלך להיות", "אופן הגשת השירים וביצועם פשוט נפלא", "אריאלה את צריכה פשוט להיות כל היום על הבמה", "תחושת התרוממות רוח", "בחירת שירים מדויקת וביצועים מיוחדים לצד נגנים נפלאים יחד יצרתם ערב משמח ומרגש גם יחד".

***

אריאלה שחק – במופע טריו לארועי בוטיק פרטיים – זמן לאהבה

מופע טריו שמתאים לאירועי בוטיק פרטיים ולאירועים משפחתיים עם מיטב השירים הישראלים מכל הזמנים כי היום יותר מתמיד זה הזמן לאהבה.

אני, אריאלה שחק, זכיתי ביכולת להפוך מסיבה משפחתית וחברית לאירוע בלתי נשכח עם כל הזוהר אצלכם בסלון ובחצר ולהשאיר טעם של עוד.

מופע מרגש אינטימי חודר ללב כי לכו תדעו מה יהיה מחר, חשוב לחגוג את הרגע כאן ועכשיו להאיר ולשיר יחד.
לפרטים והזמנות: 052-2756719

לצפייה בסרטון מהמופע של אריאלה שחק:


ליצירת קשר:

אריאלה שחק, זמרת, יוצרת, מאסטרית לפיתוח קול,
מאמנת אישית לאומנים ומפתחת שיטת "אני הקול יכול"

ariela.shahak@gmail.com | 052-2756719


חזרה לדף הבית >>